ارسال تیکت جدید

پیگیری تیکت
 • چطور وارد حساب کاربری خود شوم؟

  برای ورود به سایت از گوشه بالا سمت چپ روی "ورود/عضویت" (برای کامپیوتر) و یا آدمک سبز رنگ (برای تلفن همراه) کلیک کنید. و با استفاده از نام کاربری و رمز و یا شماره همراه و کد تایید وارد حساب کاربری خود شوید.

 • من از سایت دوره خریدم اما نمی‌توانم آن را ببینم!

  برای دیدن دوره های خریداری شده بعد از ورود به سایت، از گوشه بالا سمت چپ در قسمت "حساب کاربری من" روی "دوره های من" کلیک کنید. لیست دوره ها در پایین صفحه برای تلفن همراه و در کنار صفحه برای کامپیوتر در دسترس است.

 • من قبلاً دوره خریداری کرده بودم و قسمتی از آن را دیدم اما الان در قسمت "دوره های من" هیچ دوره ای وجود ندارد!

  این مشکل معمولاً به این دلیل است که شما دو و یا بیشتر از دو حساب کاربری در سایت ثبت کرده‌اید و دوره‌های شما فقط در یکی از این دو حساب کاربری است. برای جلوگیری از این مشکل حتما فقط یک حساب در سایت ثبت کنید و اگر رمز خود را گم کردید با استفاده از شماره موبایل خود و دریافت کد تایید وارد سایت شوید و اقدام به تغییر رمز خود کنید. برای حذف حساب کاربری‌های دیگر خود لطفاً به پشتیبانی سایت اطلاع دهید.

 • در قسمت چت پشتیبانی پیام دادم اما جوابی دریافت نکردم!

  ساعت کار چت پشتیبانی سایت از ساعت هشت و نیم صبح الی یک و نیم بعد از ظهر شنبه تا پنجشنبه است اما شما همچنان می‌توانید پیغام خود را بگذارید و در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخ شما را خواهند داد.

 • آیا امکان دانلود و یا ارسال ویدئوی دوره‌ها وجود دارد؟

  متاسفانه برای حفظ محتوای تولید شده چنین امکانی وجود ندارد. شما دسترسی مادام العمر به دوره‌های خریداری شده خود دارید.